Dobrodošli na blog Njemačko-hrvatske industrijske i trgovinske komore

Izuzetno mi je drago predstaviti Vam blog Njemačko-hrvatske industrijske i trgovinske komore.

Inovativna snaga gospodarstva jedan je od najvažnijih smjernica za održivo suočavanje s izazovima današnje realnosti. Iz tog razloga, Njemačko-hrvatska komora svojim članovima pruža jednu novu platformu na kojoj će se objavljivati brojne teme vezane uz održivi razvoj. Zanimljive priče, inspirativni intervjui i know-how naših članova pronaći će svoje mjesto na našem blogu. Također, će naši članovi imati mogućnost drugim tvrtkama prezentirati svoje proizvode i tehnologije.

Nadam se da ćete uživati ​​u čitanju i podijelite s nama koje Vas još teme zanimaju!

Stefanie Ziska

Direktorica Njemačko-hrvatske industrijske i trgovinske komore